Mihrije Braha zbulon se cila ngjyrë e të brendshmëve të Naimit i pëlqen

Shpërndaje

Mihrija tregon se cila ngjyrë e të brendshmëve të Naimit i pëlqen.

Këngëtarja Mihrije Braha ka dhënë përgjigje interesante në disa pyetje.

Cila është ngjyra e preferuar te të brendshmëve të Naimit.

“Të bardha dhe të zeza! Këto janë ngjyrat që preferohen për meshkujt”, ka thënë ajo.

Ndryshe, këngëtarja pritet që të provojë për ta gatuar një bakllava derisa nuk e ka ditur emrin e reperes Tayna.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip