Moderatorja e RTK-së ‘dridh’ Instagramin me këtë foto provokuese

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, shkruan ORAinfo.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në ashesnor. E veshur provokuese, moderatorja e RTK-së shfaqet bombastike. /ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip