Moti sot, mjegull në lugina, reshje lokale shiu pasdite, borë në zonat malore

Shkup, 5 dhjetor – Nëpër lugina sot gjatë paradites do të ketë mjegull dhe vranësira të ulëta. Pasdite dhe gjatë natës do të ketë reshje lokale, ndërsa në male borë. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri...

Moti sot, mjegull në lugina, reshje lokale shiu pasdite, borë në zonat malore
Shkup, 5 dhjetor – Nëpër lugina sot gjatë paradites do të ketë mjegull dhe vranësira të ulëta. Pasdite dhe gjatë natës do të ketë reshje lokale, ndërsa në male borë. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri...