“Mund të kishte qenë edhe kështu…”, Bora shfaqet në palestër e veshur si balerinë

Bora Zemani, padyshim ka qenë personazhi i vitit.

Puna e saj si moderatorë ka bërë që ajo vazhdimisht të jetë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Por, bujë të madhe ajo bëri me lidhjen dhe ndarjen nga aktori, Donald Veshaj, i cili ishte pjesë e Big Brother.

Bora, ka vendosur që çdo lajm rreth saj ta mbajë larg dhe i është përkushtuar jetës së saj të përditshme.

Se fundmi moderatorja e njohur ka publikuar nj foto ku shfaqet në palestër e veshur si balerinë.

“Mund të kishte qenë edhe kështu…”, e ka përshkuar foton Bora.

Duket se Bora ende ka nostalgji për profesionin që e ushtronte dikur… /ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip