Ndryshimi i madh nga Loredana

Shpërndaje

Loredana Zefi prezanton ndryshimin e ri në pamje, sjell fotografi të reja nga pushimet në Dubai.

Reperja shqiptare, Loredana Zefi, këtë kohë është duke shijuar pushimet në Dubai.

Ndonëse është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjete sociale, ajo shpesh ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme.

Këtë herë, nëna e një vajze ka prezantuar ‘look-un’ e ri me flokë të zeza i cili e bën të duket edhe më tërheqëse.

Bukuroshja ka të veshur një triko interesante blu të markës ‘Louis Vuitton’, gjersa e gjithë vëmendja është te ndryshimi i pamjes.

Pushimet e biondes së kthyer në zeshkane vijnë pas lajmeve se ajo po punon në projekte të reja me partnerin e saj, reperin Mozzik.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip