Në ditëlindjen e 41-të, Ryva mori këtë dhuratë të bukur

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo dje festoi ditëlindjen e 41-të.

E në mesin e shumë dhuratave ajo pranoi edhe një buçet të bukur me lule të cilën e ka ndarë me fansat e saj në rrjetet sociale. /ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip