Në ditët e fundit të shtatzënisë, por Aferdita nuk i ndal ushtrimet në palestër

Afërdita Dreshaj vazhdon me palestër edhe në ditët e fundit të shtatzënisë.

Afërdita Dreshaj ka bërë palestër gjatë tërë shtatzënisë.

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Ajo shpesh herë ndan me ndjekësit pamje nga përditshmëria ne rrjetet sociale, ndërsa së fundmi ajo ka vendosur të tregojë ushtrimet që po bën ndonëse barku i saj është rritur kaq shumë.

Me anë të pamjeve që i poston në Instagram, ajo tregon se as gjatë kësaj periudhe nuk i ka ndalur ushtrimet.

Afërdita shpesh herë edhe ndan ushqimin me të cilin po ushqehet për të qenë sa më e shëndetshme gjatë shtatzënisë.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip