Në fustan të ngushtë, Leonora tregon trupin e saj si “peshk”

Leonora Jakupi vazhdon të jetë emër shumë I komentuar në lajmet rozë.

Ani pse nuk ka sjellë një projekt të ri muzikor, ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, shkruan ORAinfo.

Së fundmi këngëtarja nga Drenica ka marrë pjesë në eventin dhe sfilatën që e organizoi miku I saj I ngushtë, Valdrin Sahiti.

Ajo ka marrë gjithë vëmendjen, pasi në fustanin e ngushtë elegantë e të bardhë ka shpalosur hiret e saj./ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip