Në këto temperatura të larta, Alketa befason me veshjen e saj

Alketa Vejsiu, është njëra nga moderatorët më të dashura.

Ajo ka kohë të gjatë që është pjesë e ekranit dhe vazhdimisht është komplimentuar për shkathtësinë e saj, shkruan ORAinfo.

Ani pse është nënë e dy fëmijëve, Alketa asnjëherë nuk ka lënë anash profesionin e saj, majde shumë shpesh ka gjetur kohë edhe të relaksohet.

Së fundmi ajo është parë në Paris, duke darkuar, por ajo çka bie në sy është veshja e saj. Në këto temperatura të larta, Alketa është veshur me rroba të gjata./ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip