Në muajin e fundit të shtatzënisë, Arbenita ndan foto intime nga shtrati me Feron

Shpërndaje

Arbenita Ismajli publikon një moment intim me Feron teksa zgjohen nga gjumi.

Modelja shqiptare është në pritje të fëmijës së parë.

Bashkë me reperin Fero ata do të bëhen prindër, shkruan lajmi.net.

Siç duket partneri i saj është duke i qëndruar pranë në çdo moment derisa nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit një foto me të.

Në Instastoryn e saj, Arbenita ka publikuar një video teksa shihen se kanë fjetur së bashku dhe Fero qëndron në përqafim të modeles.

Ndryshe, nëpërmjet postimeve Fero ka zbuluar se fëmija që janë duke e pritur është një vajzë.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip