Në prag të lindjes Afërdita del për të shëtitur, kaq shumë është fryrë

Afërdita Dreshaj shfaqet në formë të mirë.

Modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, është tashmë në prag të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo së bashku me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl po presin djalë, duke e bërë këtë të ditur përmes rrjetit social Instagram.

Edhe pse bukuroshja bionde është në muajin e fundit të shtatzënisë, shpesh është parë duke ushtruar në palestër.

Kjo ka bërë që në një fotografi të shpërndarë në Instagram, Afërdita të duket në top formë.

E veshur me plot stil, ajo në fokus ka vënë barkun e rritur, teksa shihej duke marrë poza interesante para kamerës.

Përndryshe, Afërdita dhe Jakub pas disa kohë në lidhje, kurorëzuan dashurinë me martesë në qershor të vitit 2018.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip