Në pritje të ëmbël? Xhensila Myrtezaj jep lajmin e madh

Shpërndaje

Xhensila Myrtezaj në pritje të ëmbël?

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të dashura të publikut.

Prindërit e Ajkës duket se janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Dyshimet për këtë pritje të ëmbël vijnë pas një komenti që Xhensila i ka bërë blogeres së njohur, Vjosës, duke e uruar këtë të fundit për shtatzani.

“Urime edhe ty”, i shkruan blogerja, duke hedhur dyshime për një shtatzëni të dytë të këngëtares.

Së fundi Xhensila ka eleminuar edhe pozat nga palestra dhe është shfaqur me rroba më të gjera.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip