Nëna Adelina Tahiri nuk i ndal provokimet, me këtë veshje shfaqet rrugëve të Shkupit

Shpërndaje

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAinfo.

Ajo nga kjo martesë ka edhe një djalë.

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo se fundmi shfaqet shumë provokuese rrugëve të Shkupit.

E veshur ngushtë dhe provokuese, Adelina merr vëmendjen e të pranishmeve. /ORAinfo/

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip