Nesër mblidhet Kryesia e AAK-së, këto janë arsyet

Nesër mblidhet Kryesia e AAK-së, Bekë Berisha tregon arsyet.

Kryesia e Aleancës Ardhmëria e Kosovës do të mblidhet nesër.

Deputeti i zgjedhur i kësaj partie, Bekë Berisha ka treguar arsyet se pse do të mbahet mbledhja.

Ai thotë se në këtë mbledhje do të diskutohet edhe për skandalin që u përmend emri i ish-ministres së Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj-Stublla.

“Konsultat i kemi të përditshme, ky skandal, kjo nuk është e vogël, nuk është që nuk e diskutojna e te shohim cfarë të bëjmë. Janë disa gjëra që duhet të diskutohen, nuk e kemi marrë krejt cool këtë”, tha Berisha.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip