Nis takimi Kurti – Osmani me kryetarin, Abdixhikun e LDK-së

Shpërndaje

Sapo ka filluar takimi midis kryetarit të VV-së, Albin Kurti dhe kandidates për presidente, Vjosa Osmani me kryetarin e LDK-së, Lumir Abdixhiku.

Ky takim po mbahet në Kuvendin e Kosovës.

Së bashku me Abdixhikun nga LDK-ja është edhe Kujtim Shala.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip