Një grua zonjë, kjo është nënë e Atdheut

Atdhe Xheravina, ishte njëri nga ish-konkretët e Përputhen.

Qysh me pjesëmarrjen e tij në atë format dashurie, ai ra në sy për bukurinë dhe inteligjencën e tij, shkruan ORAinfo

Ani pse nga programi doli si çifti me konkurrenten Sara, lidhja e tyre jashtë nuk zgjati fare dhe u ndanë.
Vetë gjakovari, ka treguar se është në një njohje të re dhe se është i lumtur. Por, për të lumturia më e madhe është familja e tij.

Së fundmi ajo ka ndarë një imazh të bukur me nënën e tij, e cila ka luftuar me një sëmundje të rëndë. Gjithsesi, ajo duket një grua zonjë./ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip