Një zonjë si Afërdita,lë ‘pa mend’ ne pamjen e fundit

Afërdita Demaku është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo bën pjesë në këngëtaret më të ftuara të performojnë në dasma e në festa të tjera familjare, shkruan ORAinfo.

Afërdita nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e rregulluar dhe e veshur me fustan nusesh.

Me këtë pamje, Afërdita ka lënë pa fjalë të gjithë./ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip