Nora apo Renee, cila është veshur me bukur në paraqitjen e fundit

Shpërndaje

Nora Istrefi shfaqet plot stil së bashku me vajzën Renee

Këngëtarja ka publikuar imazhin me vajzën e saj.

Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret shqiptare më me stil.

Ajo thuajse gjithmonë merr vëmendjen e publikut me kombinimet e veçanta që sjell në ekranet tona dhe duket se nuk është e vetmja.

Së fundmi ajo u shfaq me shumë stil përkrah vajzës së saj, Renee, të cilën e ka me ish-bashkëshortin, Robert Berisha.

Renee dhe Nora shihen të veshura me rroba ngjyrë të zezë të cilat ishin të kombinuara me njëra tjetrën.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip