Nora do t’iu ‘çmend’ me trupin e saj si ‘peshk’ – a do t’i bie pishman Roberti

Nora Istrefi ja “palon” estrades, sërish numër një.

Promotore e fuqishme e një frymë avangarde të të veshurit, e stilit të veçantë dhe unik.

Nora Istrefi, kurrë nuk ka qenë “këngëtare kukull”, nga ato që në skenë bëjnë poza e jo muzikë.

Nora, është rikthyer e fuqishme me projektin e fundit në bashkëopunim me Besnik Çaken, në këngën me titull “Ki me lyp me m’pa”.

Kjo këngë është hiti i padiskutueshëm i momentit dhe Nora po duket thjeshtë perfekt, shkruan Kosovarja.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip