Nuk do ta besoni, kaq vite ka mbushur sot Gresa Behluli

Shpërndaje

Sot feston ditëlindjen Gresa Behluli, ja sa vite mbush.

Gresa Behluli tashmë njihet për këngët e saj dhe stilin e veçantë në muzikë, shkruan Kosovarja.

Vajza e artistes së mirënjohur, Shkurte Fejza ka pasur fatin dhe sigurtisht falë nënës së saj ka arritur më lehtë të depërtojë në skenën artistike.

Sot është ditë feste për Gresën pasi feston 35 vjetorin e lindjes.

Këngëtarja me rastin e ditëlindjes ka pranuar shumë urime nga familjarët dhe kolegët e saj.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip