Nusja e Ledrit publikon foto me vajzën para pasqyrës, ky detaj mori tërë vëmendjen

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto me vajzën, ku efekti i vendosur në fytyrën e vogëlushes mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip