“Pajtesa” e dërgon djalin në këtë vend, ky është reagimi i tij

“Pajtesa” e “Çka ka shpija” deshi që djali i saj ta shohë këtë vend.

Aktorja Fiona Gllavica është bërë nënë për herë të parë dhe i biri i saj është personi më i adhurueshëm për të, shkruan “Kosovarja”.

Aktorja që nuk e ka ndalë për asnjë moment aktivitetin dhe ka qenë gati në të gjjtha episodet e serialit, po e shijon rritjen e të birit.

Teksa djali i saj po rritet, aktorja e njohur po shëtit sidomos vikendeve bashkë me të dhe të shoqin.

Këtë vikend, çifti me të birin kanë qenë në Tiranë, ku edhe i kanë bërë vogëlushit një fotografi mjaftë të bukur.

Dielli po shkëlqen në të gjitha anët për aktoren e famshme.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip