Pak ditë para lindjes, Afërdita Dreshaj merr lajmin e madh

Shpërndaje

Afërdita Dreshaj vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Modelja e njohur, Afërdita Dreshaj shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo është në pritje të një djali, i cili mund të vijë në jetë nga momenti në moment.

Ndërkohë që ajo është në pritje të bebushit, sot ka marrë edhe lajmin më të bukur të jetës. Vëllai i saj është bërë baba dhe kështu Afërdita është bërë hallë.

Emocionet e këtij momenti, ajo i ka ndarë me të gjithë ndjekësit në Instagram, teksa ka publikuar disa foto të të voglit e përkrah ka shkruar:

“Vëllai im dhe kunata ime sapo u bënë me bebe. Urime, na bëtë më të lumtur se kurrë. Mezi presim ta takojmë Martinin dhe e duam shumë. Jam bërë hallë!

Ti je kaq special dhe emri yt është akoma më shumë special”.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip