Pas lindjes, Afërdita publikon foto të tjera me foshnjën dhe bashkëshortin

Shpërndaje

Afërdita Dreshaj është modelja e njohur kosovare e cila vazhdon të ketë vëmendje sikur në fillimet e para të karrierës edhe pse është larguar kohë më parë nga skena e showbizit.

Modelja dhe këngëtarja e njohur është martuar me hokeistin çek Jakub Kindl, shkruan ORAinfo.

Ҫifti janë bërë prindër për herë të parë, ata kanë një djalë.

Ndërsa sot ajo ka publikuar foto shumë të bukur me bebin dhe bashkëshortin./ORAinfo/

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip