Pas lindjes, Learta bën një ndryshim të madh në pamjen e saj

Shpërndaje

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Ajo se fundmi ka vendosur të bëhet bione. Dhe përfundimi është si në foto.

A po ju pëlqen…?/ORAinfo/

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip