Pas lindjes së vajzës, Elita vjen me disa fjalë shumë emocionuese

Elita Rudi dhe reperi i njohur Gjiko, sot u bënë prindër për herë të dytë.

Ata u bën prindër të një vajzë, shkruan ORAinfo.

Bota, është emri të cilin Elita dhe Gjiko e kanë zgjedhur për vajzën e tyre.

E pas lindjes, Elita ka bërë një postim në Instagram, në të cilin thotë se familja u kompletua./ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip