Pas Shkodrës, Balla takim në Lezhë me strukturat e Policisë

Ministri i ri, Taulant Balla ka nisur turin e takimeve pasi mori detyrën në krye të Ministrisë së Bendshme. Balla zhvilloi një takim me strukturat drejtuese të Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër, ndërsa tashmë takimin bashkë me drejtorin e Policisë, Muhamet Rrumbullaku po e zhvillon në Lezhë. Ashtu si në Shkodër, edhe në Lezhë Balla […] The post Pas Shkodrës, Balla takim në Lezhë me strukturat e Policisë appeared first on Newsbomb Albania.

Pas Shkodrës, Balla takim në Lezhë me strukturat e Policisë

Ministri i ri, Taulant Balla ka nisur turin e takimeve pasi mori detyrën në krye të Ministrisë së Bendshme.

Balla zhvilloi një takim me strukturat drejtuese të Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër, ndërsa tashmë takimin bashkë me drejtorin e Policisë, Muhamet Rrumbullaku po e zhvillon në Lezhë.

Ashtu si në Shkodër, edhe në Lezhë Balla ka renditur disa nga prioritet, siç është ruajtja e rendit dhe sigurisë publike si dhe lufta kundër krimit.

The post Pas Shkodrës, Balla takim në Lezhë me strukturat e Policisë appeared first on Newsbomb Albania.