Për 8 Mars, Morena Taraku vjen me postim prekës

Shpërndaje

Morena Taraku bën postimin prekës për nënën që nuk jeton prej vitesh.

Me rastin Ditës Ndërkombëtare të Gruas, 8 Mars, këngëtarja shqiptare Morena Taraku, ka kujtuar të ëmën e cila nuk jeton prej shumë vitesh.

Taraku e ka kujtuar nënën me anë të një postimi prekës në InstaStory.

“Nëse trëndafilat rriten në qiell, Zot të lutem zgjedh një tufë për mua. Vendosi në krahët e nënës sime dhe i thuaj që janë nga unë. I thuaj që e dua dhe më mungon shumë. Urime Ditën e Nënave”, ka shkruar ajo.

Në shumë vende të botës kremtohet 8 Marsi, ndërsa në shumë të tjera protestohet.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip