Për Bajram, Arjola shkon të rregullohet te frizerka, në këtë gjendje ka përfunduar

Arjola Demiri, vazhdon të jetë emër shumë i lakuar në media online.

Profesioni i saj si aktore e ka bërë të dashur për një numër të madh adhuruesish, por që me pjesëmarrjen e saj në Big Brother, ajo bëri bujë të madhe me historinë e dhimbshme të saj, shkruan ORAinfo.

Tani, pas daljes ajo është duke jetuar ditët më të bukura të jetës krah familjes dhe fëmijëve të saj.

E sot që është festë, ajo ka shkruar të rregullohet te grimerja, ku fytyra e saj si “llokum” merr gjithë vëemedjen./ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip