Përqafimi i ‘kundërshtarëve’ për kryetar të LDK-së

Shpërndaje

Lutfi Haziri, Lumir Abdixhiku dhe Besian Mustafa kanë shkëmbyer përqafime në Kuvendin Zgjedhor të LDK-së ani se janë kundërshtarë për postin e të parit në këtë LDK.

Në fotografitë që i ka postuar vetë LDK-ja në profilin zyrtar të LDK-së shihet Lutfi Haziri duke u përqafuar me kundërkandidatët e tij Lumir Abdixhiku dhe Besian Mustafa. Një gjë të tillë nuk e kanë bërë edhe këta dy të fundit.

Mbishkrimi mbi këto fotografi që kanë dalë nga salla e Kuvendit Zgjedhor është “kjo është LDK-ja” duke lënë të nënkuptohet se gara në LDK është demokratike.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip