Pezullohet Atdheu nga “Përputhen”

Atdheu pezullohet nga “Përputhen”.

Pas situatës së djeshme, Atdheu është pezulluar nga emisioni.

Debati mes Atdheut, Elvisit dhe Antonelës rezultuan me disa vendime në “Përputhen”, shkruan lajmi.net.

Ishte Loco ai i cili përmes një postimi kishte “thumbuar” lidhur me puthjen e Antonelës me Atdheun.

Antonela kishte shpërthyer në lot, duke thënë se është prekur nga ky veprim, ndërsa e akuzoi Atdheun se e ka goditur Shqipen me karrige.

Në gjithë këtë debat, Atdheu ishte ngritur në këmbë dhe kishte lëshuar studion, gjë që pasoi me pezullim nga emisioni.

Moderatorja Bora Zemani tha se ai është pezulluar për kohë të pacaktuar, por ditëve në vijim do të kumtohet vendimi për të.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip