Po martohet modelja e njohur, dalin pamjet nga kanagjegji

Morena Taraku është modelja dhe këngëtarja që merr vëmendje të madhe në media. Modelja e njohur Morena Taraku është mjaft aktive në mediat sociale. Herë pas here publikon foto me veshje të ndryshme, por këtë here nuk e la pa e veshur as fustanin e bardhë. Ajo ka ripostuar në llogarinë e saj disa foto […]

Po martohet modelja e njohur, dalin pamjet nga kanagjegji

Morena Taraku është modelja dhe këngëtarja që merr vëmendje të madhe në media.

Modelja e njohur Morena Taraku është mjaft aktive në mediat sociale.

Herë pas here publikon foto me veshje të ndryshme, por këtë here nuk e la pa e veshur as fustanin e bardhë.

Ajo ka ripostuar në llogarinë e saj disa foto ku shihet me fustan të bardhe nusërie, me mbishkrimin kjo nuse e bukur.

Se kush është mashkulli ideal të jetë në krahët e Morenës? Mbetët për te parë.