Policia shqipton 1 mijë e 599 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

1 mijë e 599 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë.

1 mijë e 599 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe ka ndodhur një aksident me fatalitet, 19 me të lënduar dhe 35 me dëme materiale, përcjell Klankosova.tv.

Ndryshe, në 24 orët e fundit janë arrestuar gjashtë persona dhe gjashtë të tjerë janë dërguar në mbajtje.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip