Prishet miqësia me Ilirin, Sabiani habit me deklaratën

E pabesueshme por e vërtetë – Prishet miqësia me Ilirin, Sabiani habit me deklaratën.

Këngëtari dhe njëkohësisht ish-banori i “Big Brother VIP”, Sabiani ishte mbrëmjen e sotme i ftuar në emisionin e vëllezërve Veshaj, “Më lër të flas”.

Gjatë intervistës ai zbuluoi se marrëdhënia e tij e ngushtë me Ilirin është prishur. Sabiani u shpreh se është zhgënjyer nga personi që e konsideronte vëlla.

Cili ka përfituar më shumë nga ty?

Vëllai im Iliri ka përfituar më shumë, nuk mund të flas nga jashtë, unë nuk do të ndryshoja si karakter, do gjeja një vëlla ose një motër aty.

Kur do heqësh dorë nga muzika?

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip