Publikohen prapaskenat, kështu do të duket Engji në klipin e ri

Shpërndaje

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi është duke realizuar këngën me të re.
Engji ka publikuar një imazh, ku tregon si do të duket e rregulluar në klipin e ri.

E veshur me fustan të kuq dhe e rregulluar me shije, Engji po duket tepër joshëse në imazhin e fundit. /ORAinfo/

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip