Publikohet videoklipi “valla” i Adelina Berishës, kaq joshëse se kemi parë moti

Shpërndaje

‘Valla’ publikohet nga Adelina Berisha

Adelina Berisha ka ardhur me këngë të re. Ajo në Youtube hodhi projektin e titulluar ‘Valla’, shkruan Syri Kosova.

Ky projekt u realizua nga Rzon, i cili bëri tekstin dhe muzikën.

‘Valla’ u finalizua edhe me klip nga Imagine Films të cilin këngëtarja ka shkëlqyer me pamjen e saj. Padyshim, edhe ‘Valla’ do pëlqehet nga ana e publikut

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip