Qëllohet për vdekje reperi i njohur

Reperi nga Hjuston, Chucky Trill qëllohet për vdekje.

Policia po kërkon dëshmitarë dhe informacione pasi reperi i Hjustonit Chucky Trill u qëllua të premten në Goergia, shkruan ABC.

Oficerët në Qarkun Gwinnett, i cili ndodhet pak jashtë Atlantës, iu përgjigjën një thirrje pak para orës 3 të mëngjesit duke raportuar një të shtëne, transmeton lajmi.net.

Ata gjetën reperin 33-vjeçar brenda një automjeti të ndaluar. Ai ishte qëlluar të paktën një herë, sipas hetuesve.

Chucky Trill, emri i vërtetë i të cilit është Corey Detiege, vdiq në një spital lokal, tha policia në një njoftim për shtyp. Motivi për të shtënat ishte ende i panjohur dhe asnjë përshkrim i automjetit të një qitës nuk ishte menjëherë në dispozicion, tha policia.

Hetuesit besojnë se mund të ketë dëshmitarë të të shtënave ose ngjarjeve që i paraprinë atij dhe po kërkojnë që ata të kontaktojnë policinë.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip