Qëndresa dhe Labi publikojnë foto nga vetura, por ka një detaj interesant

Qëndresa dhe Labi janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe kanë një vajzë, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ata shihet nga vetura, ku foton Qëndresa e ka bërë me njërin nga efektet e Snapit./ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip