Qëndresa tregon dhuratën e bukur që i bëri vajza e saj e vogël

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar dhuratën e bukur që i ka bërë vajza e saj me rastin e 8 marsit./ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip