Rakiq nuk deklarohet për media pas takimit me Kurtin dhe Osmanin

Shpërndaje

Kurti dhe Osmani përfundojnë takimin me Listën Serbe, Rakiq nuk deklarohet për media.

Kryeministër Albin Kurti dhe kandidatja për presidente Vjosa Osmani kanë përfunduar ditën e takimeve me kryetarin e Listës Serbe Goran Rakiq i shoqëruar nga Dalibor Jevtiq

Ky i fundit pas takimit nuk është deklaruar për medie,

Ndryshe gjatë ditës së sotme Kurti dhe Osmani kishin takuar edhe përfaqësuesit e tjerë të komuniteteve për t’u konsultuar për formimin e institucioneve.

Ndërsa, të premtën Albin Kurti dhe Vjosa Osmani presin në takim kryetarin e LDK-së, Lumir Abdixhikun.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip