Reagon Ukaj pas përplasjeve mes Qunit dhe Selmanajt: Po përzihet Perzereni, na u kan qartë zotnitë ndër veti

Shpërndaje

Pas përplasjeve mes Qunit dhe Selmanajt, reagon Ukaj: Po përzihet Perzereni, na u kan qartë zotnitë ndër veti.

Ish-kandidati për deputet nga LDK, Florent Ukaj ka reaguar pas akuzave e kundër akuzave mes Anton Qunit e Driton Selmanajt të kësaj partie.

Ukaj ka shkruar vargun e kënës së Rrustë Kabashit: Po përzihet Perzereni,na u kan qartë zotnitë ndër veti.Florent Ukaj, Anton Quni dhe Driton Selmanaj, që të tre vijnë nga komuna e Prizrenit.

Postimi i tij i plotë:

Po përzihet Perzereni,na u kan qartë zotnitë ndër veti.

P.s Kënga Rrustë Kabashi.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip