Reja e Remzies shfaqet me një bebe tjetër, i kujt është?

Reja e Remzies ka ndarë një foto në instagram.

Remzie Osmani më nuk është e vetmja e famshme brenda familjes, pasi tani edhe bashkëshorti, fëmijët, nusja e mbesa janë popullarizuar, shkruan “Kosovarja”.

Është mëse e qartë që më e përfolura brenda familjes është reja e këngëtares, Gëzimja.

Thuajse çdo postim i bukuroshes, menjëherë kthehet në lajm në mediat rozë, si posti i fundit i lëshuar në Instastory.

Gëzimja, shihet në storyn e Instagramit me një bebe, që e përgëzon per ditëlindje dhe e quan djal të saj.

Me gjasë është nipi i Gëzimes, njëres prej nuseve të famshme e të përfolura të estradës.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip