Rene bën veprimin me të ëmbël, ja ku i rri Nores

Shpërndaje

Rene i rri në gjoks Nora Istrefit.

Nora është padyshim një nga këngëtaret më të famshme në vend, që kurrë nuk rresht së sjelluri gjëra të reja.

E pashme, por mbi të gjitha shumë e talentuar dhe kreative, Nora Istrefi është edhe nënë mjaftë e dedikuar.

Këngëtarja, krahas muzikës, po merret edhe me një biznes të ri, me një kompani për sete fotografike profesionale, shkruan “Kosovarja”.

Ani pse me shumë angazhime, këngëtarja gjithmonë gjenë kohë për të bijen e vetme, Renenë. Në këtë foto, bukuroshja e vogël i është mbështetur të ëmës në gjoks.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip