Renee ja ‘prishë’ Norës videon, ky është reagimi i saj

Shpërndaje

Nora Istrefi është padyshim një ndër këngëtaret më ekstravagante të skenës muzikore, dhe jo vetëm.

Këngëtarja njihet jo vetëm për zërin e saj, por edhe për paraqitjen dhe stilin e veçantë që ka.

Bukuroshja tashmë dihet se është nënë e një vajze, për të cilën duket se po kujdeset shumë në secilin aspekt, qoftë edhe në atë të kujdesit për pamjen e jashtme, pasi ajo e vesh të voglën me marka nga më të shtrenjtat, shkruan Kosovarja.

Sot, Nora ka publikuar një video, ku shihet ajo duke shijuar një moment të sajin, por që nuk zgjat as një sekond, pasi në skenë shfaqet Renee, duke i marrv kështu vëmendjen nënës së saj.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip