Rexhep Selimi sot feston ditëlindjen, kështu e uron Daut Haradinaj

Shpërndaje

Deputeti i rizgjedhur i AAK-së, Daut Haradinaj ia ka uruar ditëlindjen Rexhep Selimit.

Miku im Rexhë, edhe 100 tjera të mira e pranë familjes.” ka shkruar ai në facebook.

Ish-shefi i deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje dhe njëri ndër themeluesit e UÇK-së, Rexhep Selimi, shënon sot 50 vjetorin e lindjes.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip