Robert Berisha publikon këngë për nënën e tij të ndjerë

Robert Berisha ka ardhur me një Projekt të ri muzikor.

Ai ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Nanë”.

Kënga e zhanrit baladë është një dedikim për nënën e tij të ndjerë, Teuta Berishën, e cila u nda nga jeta vitin e kaluar.

Muzika është kompozuar nga Kreshnik Aviu. Baladë me titull “Nanë” është realizuar edhe me një klip, në të cilin
këngëtari vjen me një performancë të thjeshtë dhe mjaft të ndjeshme nën ngjyrat bardhë e zi.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip