Robertit i “thyhet zemra”, ish e dashura prezanton partnerin e ri

Ajo u bë e njohur pasi u përfol se ishte në lidhje me Robert Berishën.

Modelja Xhesika Kadiu u bë e njohur në vendin tonë pas lidhjes me Robert Berishën. Thumbat në rrjete sociale lanë të kuptohej se gjërat mes tyre nuk ishin mbyllur mirë, por tani çdo gjë i përket të shkuarës.

Xhesika, e cila jeton në SHBA, ka nisur një jetë të re. Ajo po jeton prej muajsh një histori të bukur dashurie dhe lidhjen e ka bërë publike në rrjete sociale.

Partneri i saj quhet Nathan Levinson dhe është biznesmen.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip