‘Rrini gati’, Nora vjen kaq provokuese në imazhet e fundit

Shpërndaje

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet tepër joshëse.

Çka po paralamëron me këtë veshje Nora…? /ORAinfo/

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip