Ryva Kajtazi një kuzhinere shumë e zonja, shikoni çfarë ka përgatitur sot

Shpërndaje

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar sërish se sa e zonja është në kuzhinë./ORAinfo/

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip