Sahidja ka ditëlindjen, vajza e saj bukuroshe i bën urimin me të veçantë

Shpërndaje

E bija i uron ditëlindjen.

Sot ka festë në familjen e motrave Mustafa.

Sahidja feston ditëlindjen, e cila u urua nga familja dhe rrethi shoqëror, shkruan “Kosovarja”.

Padyshim në këtë ditë urimi më i bukur është ai i vajzës së saj Redolës, e cila shkroi disa fjalë aq të bukura saqë i preku zemrat e të gjithëve.

“Dëshmi e gjallë e dashnisë e mëshirë” Urime ditëlindjen dritë”, ka shkruar bija e këngëtares së dashur kosovare.

Ndryshe edhe vet Redola është pjesë e skenës muzikore.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip